Džiugi naujiena Tyto Alboj

Šiandien Facebook’e perskaičiau naujieną – jau galima kai kurias Tyto Albos knygas pavartyti internete. Taip pat kaip pas Amazones 🙂 !!! Labai džiaugiuosi ir jau atsiverčiau paskaitinėt Reanimacijos palatą – pažiūrėsim, ar užkabins. Pabadyk ir tu!

Spausk.

|internetinė ž|

7 thoughts on “Džiugi naujiena Tyto Alboj

  1. Eziukai, mane irgi kazkaip sita knyga vis domina ir domina. Sita jausma as vadinu “vaiksciojimu ratais”. vaikstau ratais apie norima daikta, mastau, bandau save perkalbeti. Dabar saunu- galesiu paskaityt (kabo atidarytas puslapis), o jei isitrauksiu, na, tada tik i knygyna ir belieka keliaut…

  2. Nuėjau, pažiūrėjau. Patiko. Smagu, kad knygos lapai “verciasi” kaip tikroveje. Labai gerai, kad galima nuoroda i socialinius tinklus, pavyzdziui facebooka ideti.
    Gerai, kad idejo gana dideli gabala knygos pradzios, o ne koki viena ar du puslapelius, dabar tikrai jau negali zyzti, jog nesusidarei vaizdo, apie ka ta knyga.

    Saunuoliai, Tyto Alba

  3. Šiaip šaunuoliai, tikrai pagirtina, bet aš asmeniškai neskaitau tokių ištraukų 🙂 pažiūriu tik kaip paveikslėlius 🙂

  4. Nu nieko sau, visai įdomu, smagu pavartyti. Nors aš, kaip ir Dori, nemėgstu skaityti tokių ilgu ištraukų, nebent jau ta knyga laaabai mane domintų ir laabai jau rūpėtų, kaip ir kas ten…

    1. Inga, gi nebutina visa skaityt 🙂 Kiek kam idomu, as irgi nelabai zadu tiek daug skaityt, manau is puslapio kito jau vaizdelis aiskeja. na, bent jau stilius aiskus buna.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s