Vasario mėnesio džiaugsmas

Kai vakar buvau knygyne ir pirkau K.Ž.L knygą jos artėjančio gimtadienio proga, tai mano pardavėjas Håkan žíauriai patenkintas į maišelį taip pat idėjo ir metinio  knygų išpardavimo katalogą.

Bokia knygynų katalogas 2011

Vasario 23ią prasideda kasmetinis visuotinis knygų išpardavimas Švedijoje. Apie tą tradiciją esu rašiusi praėjusiais metais čia. Šiemet išpardavimas prasideda 23ią dieną, ir tai yra didžiulė kiaulystė, nes atlyginimai daugumai Švedijoje išmokami kiekvieno mėnesio 25ą dieną. Taigi…

Kai kurie knygynai atsidarys jau vidurnaktį ir juose žadama suteikti dar didesnes nuolaidas tiems, kurie ateitų apsirengę su pižama. Gaila, kad mano mieste knygynas nieko tokio neplanuoja, nes aš tikrai be jokių problemų galėčiau su pižama atkeliauti. Į maisto prekių parduotuvę manęs treningais apsirengusios nenuvarytų, bet dėl pigių knygų galiu daug ką padaryti.

Knygų kataloge yra iš ko rinktis, be to, iš patirties žinau, jog daug perliukų į katalogą nėra įtraukta.

O kainos?

(Kad lengviau būtų orientuotis kainose, surašau kai kurių prekių kainas- “Magnum” ledas kainuoja 22 kronas, Libero pampersai 100, kilogramas bananų-20 kronų)

Na, rimtos storos knygos kainuoja tiek, kiek paprastai kainuoja pocket knyga arba mažiau. Pavyzdžiui, J.C.Oates “Blonde” knygyne kainuoja 99 kronas, internetinio knygyno išpardavime-69.

Beveik 600 puslapių C.Sittenfelfd “American Wife” 53 kronas. S.Oksanen “Valymas” prieš išpardavimą kainavo 229 kronas, išpardavimo metu 79.

Buvau suplanavusi nusipirkti A.Munroe noveles ir H.Muller knygą, bet po to įlindau dar ir į internetinį knygyną, tai radau ten visą krūvą knygą, kurių labai noriu ir kurios kainuoja ten gerokai pigiau nei manajame knygyne.Galėsiu apsipirkti vilkėdama pižamą ir nepalikdama namų

O gal angliškų pocket už 39ias kronas?

K.Ž.G.

7 thoughts on “Vasario mėnesio džiaugsmas

  1. Aš vis pagalvoju, kad knygų mugė galėtų iki 24h šeštadienį dirbti – visgi darbo diena oficialiai, net PC naktimis dirba, galėtų ir mugė, manau būtų dalyvaujančių vakarinėje programoje su vynu, ar nebuvo pernai tokių minčių kažkam?

  2. Anafora, pagailek dirbanciu mugej… Mes jau pernai kalbejom,kad galetume ten nakvoti. esu viena karta Litexpo dirbusi – nerealiai issekinantis reikalas, po dienos jau nieko nebenori.
    Nors, aisku, tavo mintis tai man labia patinka

  3. Galėtų būti tokie naktiniai skaitymai. Stokholme taip yra buvę, kad susirenka žmonės su miegmaišiais kokioje bibliotekoje, ir ten kas nors garsiai skaito knygą visiems. Per visą naktį, tol, kol perskaito 🙂

    1. vajei, kaip noreciau, kad man kas paskaitytu. bet neistureciau per nakti, jauciu. buvau viena karta trumpametraziu filmu nakti, tai gera kankyne apie 3-4 ryto, kai jau luuuuzti

  4. Naktinėje pamainoje tegu savanoriai dirba! Kaip olimpiadoje – kažkas panašaus į garbės reikalą 😀
    (Čia į Stocholmo temą: mano darbe viena mokytoja su pradinukais prieš kiekienas Kalėdas susineša visi miegmaišius į klasę, žvakes ir pasakojasi sugulę ant žemės kažkokias istorijas – mokiniai po to kelis mėnesius apžavėti vaikšto nuo tos “pamokos”).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s