Trečiadienio knygos ir skanėstai :)

Kadangi laiko skaityti turiu ne tiek jau ir daug, praktiškai visada ką nors skaitau valgydama. Dažniausiai laikraštį ar žurnalą, bet būna, kad ir knygą. Aišku, sunku skaityt knygą, nes riebaluotais pirštais neperversi kito lapo, bet vis tiek skaitau. Nors sakoma, kad taip elgtis yra totaliai negerai, nes nei pavalgai, nei paskaitai, na, bet aš nieko negaliu padaryti. Taigi, pirmas klausimas:

Labai pasigedot klausimėlio, tai čia dar vienas, detalizuojantis prieš tai buvusį. Dar būtų gerai, kad Dori paviešintų savo atsakymą komentaruose 🙂

|su braškių bliūdeliu|

6 thoughts on “Trečiadienio knygos ir skanėstai :)

  1. Į pirmą klausimą atsakiau “dažniausiai skaitau”. Labai mėgstu valgyt skaitydama laikraščius. Su draugu, tai nepasidalindavo stalu, vis pritrūkdavo vietos, nes kai išskleidi visus popierius 🙂 O šiaip sakoma, kad negalima skaitant valgyti, nes suvalgysi savo protą (ką perskaitei).
    Į antrą klausimą, tai … sugėdinot čia mane. Aš tiesus žmogus, skanėstą priimu tiesiogiai. galvojau, kad nusivesit mane kokio pyragaičio skanaus suvalgyt 😀 todėl dar kažkada ir klausiau, ar siųsti skanėstą paštu:D ir galvojau, kad tik nebūtų su razinkom 😀
    O atsakiau, tai “knyga, alus ir kepta duona” 🙂 kai perskaičiau, taip užsimaniau šalto alaus 😀

  2. Yra man toks maistas, kur baisiai mokyklinius laikus primena: balta kava ir batonas su sviestu. Kai tik pakvimpa balta kava, tai ir noriu atsisesti virtuveje su knyga ir skaityti skaityti skaityti.

  3. Aš skaitau, bet ne knygas, o internetą, nes ant valgomojo stalo stovi… beje vienintelis laikas valgant ir peržiūrėti kas domina, nes kitu laiku nėr kada.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s