Diena 4 Mėgstamiausia knyga iš mėgstamiausios serijos

K.Ž.G.

Kadangi jau apsiskelbiau, kad knygos apie Harį Poteris yra mano mėgstamiausia serija, tai turiu dabar išrinkti vieną iš tų knygų… Renkuosi pirmąją – “Haris Poteris ir išminties akmuo”. Po jos kiekviena dalis darosi vis baisesnė ir tamsesnė.

Beje, dabartinis popiežius smerkia knygas apie Harį Poterį. Viename savo laiške jis yra rašęs “It is good that you enlighten us on the Harry Potter matter, for these are subtle seductions that are barely noticeable, and precisely because of that have a deep effect and corrupt the Christian faith in souls even before it could properly grow.”

Knygos apie Harį Poterį taip pat yra bandytos drausti kai kuriose JAV mokyklose dėl knygoje propaguojamos raganystės. (Išsinarinau akis jas bevartydama)

KŽL

Aš neapsisprendžiu…

6 thoughts on “Diena 4 Mėgstamiausia knyga iš mėgstamiausios serijos

  1. Vienos pirmu knygu, kurias pradejau skaityti anglu kalba, buvo Haris Poteris. Pripazinsiu, jos man patiko zveriskai. Gal todel, kad tada dar “svetima kalba” buvo skaitomos, gal todel, kad buvau labai jauna. Pirmos keturios padare didziuli ispudi. Tada likusios atrode prastokos. O tada paziurejau filma…. Didziausia klaida.
    As neturiu nieko pries tokias knygas, tikrai lavina vaizduote skaitytojo. Ar skaityciau jas dar syki? Turbut ne.

  2. FKŽ, ar teko girdėti ir skaityti URSULA K. LE GUIN. ŽEMJŪRĖS BURTININKAS? Lietuvių tinklalapiuose vadinama Hariu Poteriu suaugusiems, bet JAV ji priskiriama vaikų/jaunų paauglių literatūrai (kurią, be abejo, gali skaityti ir suaugusieji). Dalinuosi nuoroda į straipsnį. Iš tiesų turiu pirmą knygą nusipirkusi anglų kalba (dar neskaičiau) ir be galo nustebau, kad buvo išleista lietuviškai ir kad neužkliuvo jokiems literatūros profesionalams kaip įvykis. Apie antros leidyklos meninį apipavidalinimą nesiplėsiu. http://childrensbookalmanac.com/2011/03/a-wizard-of-earthsea/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s