Už ką statysi?

Ojojojojoj… Jau artėja laikas, kai sužinosim, kas gaus šių metų literatūros Nobelio premiją. Balandį (iš maždaug 350 pasiūlymų) Akademija išrenka 15-20 kandidatų, vasarą tas sąrašas dar labaiu sutrumpėja. O spalį Akademijos nariai priims sprendimą, kas nusipelnė tų maždaug dešimties milijonų kronų.

O lažybų punktuose jau galima lažintis dėl šių metų laimėtojo. Pirmasis sąraše – Adonis su koeficientu 5. Aš labai norėčiau, kad premiją duotų S.Rushdie arba C.J.Oates.

Kol kas sąrašas atrodo šitaip:

Roth, Philip
Murakami, Haruki
Oates, Joyce Carol
Un, Ko
Vargas Llosa, Mario
Atwood, Margaret
Kadare, Ismail
Marias, Javier
Oz, Amos
Pynchon, Thomas
Goytisol, Luis

10 thoughts on “Už ką statysi?

    1. Negirdėtas Pynčonas, gėda gi 🙂 Lietuviškai yra išleista jo “Skelbiamas numeris 49”, o angliškai yra “Gravity rainbow”, įtraukta net tarp 50 žymiausių romanų. O negirdėtas gali būti todėl, kad jis vengė viešumos, neatvyko net atsiimti kažkokios premijos, kad nereiktų bendrauti su žmonėmis ir net realių foto nėra daug, internete maximum dvi rasi 🙂

  1. Na as irgi prie tu, kurios tik Murakami girdeje…Teks eiti pasitempti i ta geraji knygu parduotuves www, kur i LT siuncia greitai:)

  2. Pynchonui duočiau 🙂 Ir siūlau jį skaityt angliškai, labai jau daug ten visokių užuominų, intertekstų, nuorodų – bijau, kad vertime tai pasimeta.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s