Knygų išpardavimo rezultatai

Vakar Švedijoje prasidėjo kasmetinis knygų išpardavimas. Išvakarėse dar kartą peržvelgiau į pašto dėžutėje rastus katalogus  ir konstatavau, kad šiemet per daug neišlaidausiu. Buvo keletas knygų, kurių norėjau. Dar galvojau nuvažiuoti ten iš pat ryto, šeštą valandą, bet po to persigalvojau. Sėdžiu darbe ir save raminu, jog šiemet tikrai daug nepirksiu, kad turiu knygų, kad pirksiu tik tas, kurių labai labai norėsiu. Kad nepasiduosiu reklaminiams triukams ir neprisipirksiu nereikalingų, mažiau norimų knygų.

Po darbo nuvažiavau į savo pagrindinį knygyną. Žmonių buvo daug, praeiti buvo sunku. Iš pradžių eidama palei vieną stala, prisirinkau iškart net kelias. Bet vėliau dalį iš jų padėjau atgal. Nors skaitau daug knygų apie karalienes, atidėjau į šalį P.Gregory “The Constant Princess”, buvau beimanti L.Tolstoj “Ana Karenina”. Ją jau buvau skaičiusi mokykloje, bet labai greitai, nes nebuvo laiko, o reikėjo per porą dienų spėti perskaityti, nes nagrinėjome mokykloje, tai iki šiol šiek tiek sąžinė graužia, kad be meilės skaičiau. Bet nusprendžiau, jog jei kada ją vėl skaitysiu, tai tik originalo kalba. Tai ir Karenina pasiliko knygyne.

Namo į mano lentynas iškeliavo:

M.Pessl Special Topics in Calamity Physics (nes vienas interneto puslapis, įvertinęs mano mėgstamas knygas, pasiūlė perskaityti ir šitą)

Bodanis “Passionate Minds”

L.Jones “Mister Pip” (nes skaičiau, jog pretendavo į Booker premiją)

O trupinukas gavo Dick Bruna knygutę “Miffy” ir vieną su R.Scarry piešiniais.


Tiesa, dar nupirkau vieną anglišką, bet nesakysiu kokią, nes kada nors galvoju suorganizuoti konkursą čia ir padovanoti ją kuriam nors skaitytojui/-ai.

Išėjau patenkinta savo geležine valia ir sąmoningumu. Ėjau namo tokia džiaugsminga, jog sąžinė dėl išleistų pinigėlių manęs negraužia. Juk pirkau tikrai nedaug, ir knygas atsirinkau protingai, o ne lyg akis išdegusi prie kasos lėkiau su krūva knygu. Žodžiu, buvau patenkinta ir galvojau, kad pradedu elgtis suaugusiškai.

… … …

Tai kurių velnių man vakare reikėjo lįsti į internetinių knygynų puslapius?

Kodėl? Kodėl?

K.Ž.G


20 thoughts on “Knygų išpardavimo rezultatai

 1. Dori, as irgi :))

  Siandien mano kukulis vel iskrauste knygu lentynas. tai dedama atgal knygas kaliau sau i galva, kad i knygyna ir i amazon ar koki kita velnia man dar draudziama eiti pora metu!

 2. Tai gi kad ne 5 nusipirkau, dar visa kruva ju pakeliui is internetiniu knygynu. Neturiu as savikontroles, oi neturiu

 3. Man irgi įdomu 😀 (Ar ne Almos literos akcijoje? 😉 Aš iš ten keletą prigriebiau – viskas skaityta, daugiausia dovanoms, tik Septintas susitikimas neskaityta mano, tai už 10lt, galvoju paskaitysiu 😉
  Ir medžiojau vakar ebejuj ir amazone Twilight saga – kazkodėl užsimaniau paskaityti, bet lietuviškas vertimas girdėjau pobaisis (o ir knyga apie 40lt (VIENA!!!). Dar nenusipirkau. Bet gundausi.

 4. Kristina/Anafora,

  Gundykis! As perskaiciau Twilight serija ir nesigediju niekam to sakyti. Saip tai kai kurie greiti kokia pasaipia pastabele numesti, bet bet…
  S.Meyer nera ispudingos kalbos meistre. Bet ji moka pasakoti, ji moka sudominti. Jos tekstas skaitosi greitai, tiesiog “ryjasi”, o knyga sunku atideti i sali.

 5. Taip, taip pasinaudojau KK akcija knygos po 10lt 😀 O nusipirkau:
  * Laikas gyventi ir laikas mirti
  * Ketvirtoji ranka
  * Džeinė Eir
  * Šimtas metų vienatvės
  * Septintas susitikimas

  Labiausiai nežinojau, kokią 5 knygą rinktis, tai išsirinkau geriausią iš blogiausių – Wasmo 🙂

 6. Žinau, jau kitos knygės baigia pakeisti mano destryktyvią nuostatą apie Wasmo, tai pažadėjau, gavusi knygą pabandyt perskaityt 🙂

  1. Wasmo nemėgsti? Aš ne tai, kad Wasmo, ne tai, kad Dinos knygos, bet pačios herojės negalėjau pakęsti – Dinos turiu galvoje, todėl nebeskaičiau nei tęsinių, nei kitų Waskos knygų. Na, bet susigundžiau nuolaidomis ir duosiu autorei (o gal sau?) “antrą šansą” skaitydama Septintą susitikimą 🙂

   1. Iš tikrųju nesu jos net skaičiusi 🙂 tiesiog kai buvo tos trilogijos bumas, tai man vėl atmetimo reakcija ir nusistačiau prieš jos knygas. Tačiau dabar girdžiu daug “paliepimų” pabandyt perskaityt “Septintas susitikimas”. tai bandysiu perlipti per save ir perskaityt 🙂

   2. Būtų labai įdomu sužinoti kodėl, labai laukčiau atskiro posto jeigu būtų ūpas, nes ne pirmą sykį girdžiu tokį Dinos apibūdinimą. Mano nuomone ji isterikė, nervašnikė, žudikė, bet gal prie tokio posto ir padiskutuotume, jeigu kada atsirastu? ;)Aš visada miela randu ką nors gero knygose, kuriose pati nieko gero įžvelgti nesugebėjau 😉

 7. Aš tai daugumą knygų imu iš bibliotekos, namų bibliotekėlę papildau mažai kainuojančiomis (bet geromis) knygomis iš visokių blusturgių ar įvairių išpardavimų (2nd Hand Books), kurie čia pas mus organizuojami mokyklose. Moku 1 eur už knygą ar dar mažiau.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s