16 000

Tiek  J. Gaarderio romano “Sofijos pasaulis” parduota Lietuvoje. Oho! Įspūdingai skamba prie dabartino vidutinio 900 knygų vidurkio, ar ne? Jau aštuoni leidimai.

Atsimenu, kaip skaičiau šitą knygą. Kaip tik neseniai Tyto alba buvo pradejus leisti savo Garsiausias XX a. pabaigos knygas, kurios buvo tokios naujoviškos savo minkštais ir gražiais viršeliais, ir super gražiai lygiuodavo lentynoje :). O jau į “Sofijos pasaulio” viršelį galėdavau valandų valandas spoksoti – toks man jis gražus buvo. Tokie tai mano prisiminimai apie šią knygą, kurią tikriausiai verta būtų paskaityti antrą kartą, nes ji gi kaip vadovėlis. Atsimenu, kaip skaitydavau ir po keletą kartų grįždavau prie to paties sakinio, nes nelabai aiškios tos filosofijos būdavo :).

Šįvakar paskaičiau interviu su autorium, kuris, kaip jau rašiau ir visi tikriausiai žino, atvažiuoja į Vilniaus knygų mugę. Šiltas interviu su autorium čia. Kartais apsimoka ir bulvarinį skaitalą pavartyt, kad atrastum kokį puslapį skaitymo 🙂

|Filosofuojanti žiurkytė|

6 thoughts on “16 000

  1. Aš kaip tik šiuo metu skaitau šią knygą 🙂 Turiu naujausio leidimo su dievišku viršeliu 🙂 Mane šiek tiek erzina ta dalis apie folosofiją, nes primena skaitytus konspektus, bet visa kita, tai… skaitau ne tik prieš miegą ją, bet tik randu laisvą minutę. Ir tikiuosi, kad spėsiu perskaityti iki KM. Labai noriu susitikti su autoriumi ir gauti parašą.
    Esu dar skaičiusi jo “Cirko direktoriaus duktė”, kuri taip pat mane sužavėjo.

  2. OOoooo Virseli ir as prisimenu, Sedejau ir studijavau tas apyrankes 🙂 Surijau knyga, kai ji buvo isleista pirma karta, pati pirma knyga is minimos serijos (mano pacios mylimiausios serijos).
    Gaila,kad mokykloje mokemes tiek mazai filosofijos, manau, jog filosofija butu graziau surisusi daugeli dalyku.

  3. Kokią knygą matau! Aš irgi ją skaičiau pieš gerus dešimt metų, buvau iš bibliotekos pasiėmus, bet jei neklystu, paskui aš ją nusipirkau, arba kažkas man ją padovanojo. Nepamenu visai. Taip seniai tėvų namuose aš buvau, kur daug ir mano knygų.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s