410 (tik!)

Tiek knygų suskaičiavau savo namų lentynose. Koks dešimt yra ne lentynose, o visur aplink mane namuose, kad turėdama kokią vieną laisvą minutę, jos neleisčiau veltui :). Dar koks dešimt paskolinta draugėms ir draugams, dvidešimt skaito kukuliai ir koks šimtas padovanotas mano dabar lankomai bibliotekai (apie ją papasakosiu vėliau).

Po mūsų užduoto klausimo, nustebau, kad tiek daug knygų turi mūsų skaitytojai! Gal išduosit paslaptį, kur jas sutalpinat? 😉 Štai aš vieną dieną atlikau savo knygų reviziją, nes papraščiausiai buvau priversta tai padaryti – nebebuvo vietos. Taigi, atrinkau man nelabai patikusias knygas arba tokias, kurių tikrai nebeskaitysiu, ir padovanojau bibliotekai. Gaila, kad tuo metu nebuvau girdėjus apie jokią akciją, kai knygos renkamos vaikų globos namams (taip daro labdaros- paramos fondas „Jiezno vaikai“), būčiau mielai atidavus, na, bet tikiuosi, kad ir mano bibliotekoje jos kam nors pravers.

Beje, net 38% atsakiusių į klausimą turi daugiau nei 501 knygą (o aš jau įsivaizdavau, kad baisingai daug turiu), o vienas net gyvena bibliotekoje (o aš – su baltu pavydu :P)!!!

Artėja knygų mugė… Į namus tikrai parkeliaus mažiausiai dešimt knygų, neskaičiuojant vaikiškų. Kur aš jas sudėsiu???!!!

|Nesutelpanti lentynose|

3 thoughts on “410 (tik!)

  1. Kažkada turėjau labai gražias lentynas, kuriose tilpo visos knygos. Buvau susidariusi sąrašą, kad žinočiau, kiek turiu. Bet dabar persikrausčiau ir laikinai tenka knygas slėpti spintoje, viena ant kitos 😦 kartais net pamirštu, ką turiu. Kai vėl turėsiu savo lentynas, tai susidėliosiu viską gražiai, sau būdingu pedantiškumu ir susirašysiu iš naujo sąrašą 🙂
    O knygų mugei, jau dabar taupau pinigus, kad nuvažiavus nereiktų gailėtis, jog ir vėl negaliu sau leisti nusipirkti visų knygų 🙂

  2. Šiandien kalbėjomės kaip tik su vyru apie tai, kad reikai nusipirkti naujas lentynas. Abu taip pamąstėm, kad labai būtų gerai turėti lentynas palei visą trumpąją sieną. Mane ta idėja sužavėjo, bet aš susimąsčiau, kur dėsime valgomąjį stalą. O po to atejo į galvą geniali mintis ir aš jam pasakiau: O mes tiesiog tą laukinę sieną perkelsim iki balkono krašto, ir taip padidės kambarys.
    Jis pažiūrėjo į mane ir sako: Taip, žinoma, tik tu taip gali sugalvoti, jog dėl knygų reikia sienas perstatyti…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s