Klausimas. Finklerio klausimas

Na, net nežinau, ką ir sakyti. Esu užstrigus ant knygos. Taip taip, ant šiųmečio Booker’io. Strigau jau savaitė, vis tampausi knygą su savimi, bet jau kokios trys dienos neskaičiau. O kadangi dažniausiai nepradedu kitos knygos vienos nebaigus, tai esu visiškai strigus, neskaitau visai. Na, laikraščius tik ir žurnalus. Ir nežinau, nei ką daryti, nei kaip čia dabar pasiaiškinti. Nes nei galiu sakyti, kad neįdomu, nei kad labai įdomu. Na, tiesiog angliškai skaityti ją man kiek per sunku. Tikrai, sunku pagauti niuansus, o tiesiog jaučiu visu kūnu, kad ten niuansų knyga, detalių ir t.t. Manau, kad jei knyga butų lietuviškai, aš tikrai ją suvalgyčiau, bet dabar tiesiog kažkaip neturiu jėgų, vakare būnu per daug pavargus, kad dar ryžčiausi vargti lovoj su knyga. Tai va. Dėl to esu Lost. Visame kame – ir lost in translation, ir lost, nes nežinau, ką daryti, ar čia mesti tą knygą (nors ir kaip nenoriu pripažinti, kad man sunku dabar ją skaityt) ar bandyti kankinti toliau ir skaityti visą lapkritį, nes taip ir bus, jei nepadėsiu į šoną. Vis kyla ryžtas griebt ir perskaityt, bet kai pažiūriu, kad įveikta tik penkiasdešimt iš trijų šimtų – vėl nusvyra rankos 😦 Žodžiu, visiškai lost.

|lost|

6 thoughts on “Klausimas. Finklerio klausimas

  1. Nenumesk, paskui labai didžiuosies, kad įveikei 🙂 Nors žinok aš irgisi esu lost su “100m vienatvės” 😦 nu negaliu, netraukia ji manęs nors tu ką, net gėda sakyt 😦

  2. O aš neskaitau knygos, jei ji man “nesiskaito”. Kažkaip man tada atrodo, kad tas įrodymas sau, jog perskaičiau, iš tiesų nieko vertas. Na, ir kas kad perskaičiau? O jeigu ta knyga man jokio virpulio nekelia, nei vieno mano “mygtuko” nepaspaudžia? Kadangi esu tiesiog knygų mylėtoja, tai nesikankinu, atidedu ir palieku ateičiai, – gal bus tinkamesnis laikas tai knygai. Jei būčiau kokia nors knygų vertintoja, kritikė ar pan. , tada gal skaityčiau iki pabaigos, kad galėčiau kuo pagrįsti savo vertinimus.

  3. Žinai, Vaida, aš numetu tas knygas, kurių negaila. Tarkim du kartus buvau parsinešusi iš bibliotekos “Super. naivus”, neįveikiu net 50psl ir metu, negaila. O vat tarkim tokias klasikas kaip Marquez’as man gaila numesti, yra va toks spaudimas sau, kad turi perskaityti, kad ir sunkiai. Aš kartais mėgstu sakyti “Patiks, nepatiks, bet tą knygą perskaityti būtina” 🙂

  4. Dori, laai gaila, kad Marquez nesiskaito, tikrai. O cia manau didele dalis kaltes, kad anglu kalba. tingiu skaityt su zodynu, o be detaliu praranda prasme, tai va.

  5. O as mesciau i sona 🙂 Palaukciau, kol NORESIU ja perskaityti. Jei noresiu 🙂 Kam kankintis su nemylima 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s