Skaitymas su “bigudukais”

Rytoj daugiau nei dvi valandas praleisiu pas kirpėją. Tai reiškia, jog turėsiu dvi valandas netrukdomam skaitymui. Su paniekos pilnu žvilgsniu pažiūrėsiu į krūvą pletkų žurnalų ant staliuko ir iškilmingai išsitrauksiu knygą iš rankinės.

Praėjusį kartą pas kirpėją skaičiau Metro 2033, o dabar net nežinau, ką skaitysiu. Trinuosi palei lentynas, braukiu per knygų nugarėles, bet niekaip neišsirenku. Pradėjau skaityti tris knygas, bet nė viena neįtraukė dar. Tai nežinau, kurią knygą nešiuosi su savim rytoj.

Tokio užtemimo seniai nesu turėjusi. Dažniausiai pasirenku knygą, nes ji mane labai traukia, tiesiog manęs šaukiasi. O dabar jau kokia ketvirta diena nesugebu įsitraukti į skaitymą.

Knyginė sausra.

K.Ž.G

9 thoughts on “Skaitymas su “bigudukais”

  1. Paskutinįsyk kirpykloje skaičiau Harį Poterį (prieš kokius penkis metus, nes gavau knygą vienai dienai iš savo ketvirtokės mokinės, ir visa klasė laukė, ką aš apie knygą papasakosiu) – manęs kirpėjos ne tik, kad nesuprato, bet nuo to laiko žiūrėjo, kaip į nenormalią, labai pasikeitė požiūris – na toks priėmimas – mažvaikė maždaug 😀 Kirpyklą jau keli metai pakeičiau ir skaitau nuėjusi pletkų žurnalus – kadangi namuos jų neturiu, tai atsigaunu 😀 Ir paskutinisyk nespėjau Laimoje straipsnio apie Allende baigti, gal dar bus žurnalas kitąsyk 🙂

  2. As siandien viena pletku zurnala perverciau.:-)

    O su savo kirpeja labai smagiai pasikelabejom apie knygas. Ji, pasirodo, nemazai skaito, tai buvo idomu paplepeti apie tai.

  3. Aš kirpykloj nelabai skaitau, nors šiaip retai ten ir lankaus 🙂 bet dabar kai eisiu, tai reikės pasiimti 🙂

  4. As buvau pasiemusi knyga i kita procedura nei kirpimas. Galvojau ot perskaitysiu, net valanda su virs netrukdoma – namie juk taip beveik niekada nebuna! Tai va. nepaskaiciau, nes teta, kuri dare procedura man skaite paskaita apie savo procedura, tai neturejau laiko. o kai pasiemiau knyga is pat pradizu,ji nustebo- skaitysit?

  5. Bet va cia tai sugebejimai!!!- 2 val… as tai sugebu kirpykloj skaityt tik ta 30 min, kol su dazais ant galvos sedziu 😀

    1. tikrai taip…man taip keista klausytis, kai kitos moteros meeeeegaujas tom valandom 😀 😀

  6. va, neseniai facebooke paskaiciau, kad Beata Nicolson (lygtais taip rasosi) megaujasi isplautom gindim ir plovimo procesu – nu man visiskai nesuprantama. isplautom grindim – taip, bet procesu tikrai ne!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s