Astrologijos vadovas sudaužytoms širdims

astrologijos-e1465802313298

Simpatiškas knygos viršelis su pažadais prajuokinti. Galbūt tobulas pliažo skaitinys? Bandom? Bandom.

Skaitau skaitau – smalsu, bet nelabai juokinga, na, ne tai, kad liūdna, bet nejuokinga. Žodžiu, Alisa yra tokia truputį išsiblaškius mergina, įsikibusi seniai pasibaigusių santykių, kartais per daug gerianti vakarėliuose ir šiaip, juodas dabar jai mėnulis – ir nieko čia nepakaltinsi, kai viskas nesiseka ( o dar ir skaitytoja norėtų įspirti į užpakalį). Neviltis tiesiog, kai jau gerokai per trisdešimt ir visos draugės aplinkui kažką poravimosi srityje jau yra nuveikusios. Spaudimas nerealus, įtariu, kad bus kažkas kaip Agnės Pačekajės “Prisirpusios senmergės išpažintyje”. Bet nesužinosiu, nes vienos neskaičiau, o kitos nebaigiau.

Ne paslaptis, kad žiauriai nemėgstu nebaigti knygų, bet pati sau prisižadėjau, kad pradėsiu mesti. Kas įdomiausia, kad mečiau ne dėl to, kad visai neįdomu, iš tikrųjų tai smalsu, kaip ten bus ir kaip autorė sudėlios savo knygos veikėjų horoskopus, na, bet skaityti, kaip herojė negali tris puslapius apsispręsti, ką rengtis, na, man čia jau per daug. O apsi- ir nusi- rengti gali daug kartų, nes knyga tai ne plona – virš penkių šimtų. Tiesiog man per daug visokių vardinių batų, suknelių ir makiažų, o taip pat ir kino filmų pavadinimų, pagal kuriuos turėčiau geriau suprasti knygos nuotaiką. Kažkada jau rašiau, kad labai nemėgstu, kai rašoma, kokios firmos batai ar mašina pravažiavo. Mane užknisa. Tikriausiai iš pavydo, nes neturiu nei tokių batų, nei tokios mašinos.

astrolo autore
Silvia Zucca

Bet čia tiesiog nesutapo mano ir knygos horoskopai. Aš labai tikiu, kad kažkur visai netoliese šios knygos laukia jos skaitytoja. Kuri alpsta nuo batų, myli savo rūbų spintą ir žino, kaip susiderina jos ir jos draugužio horoskopai.

 

 

6 thoughts on “Astrologijos vadovas sudaužytoms širdims

  1. Kai šitaip autoriai “rengelioja” veikėjus, neatsikratau jausmo, kad rašytoja neišaugo iš vaikystės ir tebežaidžia barbėmis:)

  2. O tau rimtai simpatiskas viršelis? Kažkaip iš vis keista, kad paemei skaityti tokia knyga;)

  3. Perskaiciau. Matyt mano horoskopas suejo, nors realiai esu is tu kur jei pradejo – turi ir pabaigti. 🙂 Asmeniskai nepamenu ne vieno rubu ar batu brand’o kuri paminejo autore, matyt kad pati ju nezinau/nesidomiu ir nedziustu del ju. pamenu tik kad daug dainu ir filmu antrasciu, ypac “grazi moteris” too much. Ir tik keista kad taip isgyvena moteris kuriai tuoj tuoj 40, sakyciau jai turetu buti nedaugiau 32…. bet siaip, jo – nieko ypatingo, tik kad as prikibciau prie visai kitu dalyku, duodu 6/10…. Aprasymas ispustas, laukiamiausias romanas, tai kaip atrodo eilinis romanas…?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s