Are you there, God? It’s me, Margaret

Truputį grįžau į pasaulį, kai tau vienuolika-dvylika. Paskaičiau gražią Judy Blume knygutę Are you there, God? It’s me, Margaret. Knygos posakis prilipo ir ne knyginiame gyvenime. Jis buvo parodijuotas multike South Park (Are you there, God? It’s me, Jesus), visose kitokiose situacijose ir mano mėgstamam seriale Grey’s Anatomy, kur Addson savo lifto dievui sako: “Are you there elevator God? It’s me, Addison.”

Na, bet čia visai aš į pievas. Margaret – mergaitė, kuri ruošiasi suaugti, laukia, kol pradės bręsti ir kartu bando atrasti religijos vietą savo gyvenime. Nes ji yra “no religion”. Jos mama katalikė, o tėtis – žydas, dėl ko jų šeimos nepripažįsta seneliai iš mamos pusės. Tėvai nusprendė, kad dukrelė pati sugalvos, kokia religija jai priimtinesnė, kai užaugs, o tai pasirodo besąs labai sunkus darbas.

Jesus from South Park

Vis dėlto Margaret kalbasi su dievu, tuo tikruoju, kuris neturi nei religijos, nei vardo. Kalbasi ji apie tai, kaip nori greičiau suaugti, kaip laukia, kad užaugtų krūtys ir prasidėtų mėnesinės. Na, sakau, tikrai grįžau į tą amžių. Tiesa, man būnant Margaret amžiaus teko visai kitokie brendimo galvosūkiai, bet ne pro šalį prisiminti savuosius ir prisiminti, kaip jaučiaisi bręstantys žmogeliukai. Smagi knygelė, paskaitykit, kai vaikai priaugs iki paaugliško amžiaus.

|are you there?|

26 thoughts on “Are you there, God? It’s me, Margaret

 1. kikiki, ir aš Grey’s anatomy labai mėgstu 🙂 Kai atradau, per porą dienų peržiūrėjau visą sezoną. tokį intensyvų įjunkimą išgyvenau tik su “Saulėlydžiu”, kuomet per savaitgalį perskaičiau dvi pirmas knygas :))

 2. nu net nezinau…kaip kazkam buna su autoriais kazkokiais, kad vis islenda kaip pilypai is kanapiu visur, tai man dabar knygos apie religija…
  Jau trecia is eiles – Trobele, Marijos knyga, Eat pray Love dabar skaitoma…
  O dabar va sita, kuria noreciau paskaityt… Idomu kodel cia man taip su ta religija, a? 🙂

 3. žiūrėjau pirmą sezoną Private practice ir antro dalį (nes pirmas taip baigėsi, kad antrą būtinai reikėjo pradėt žiūrėt :)). po to užmečiau, dabar vis galvoju grįžt, bet nelabai yr laiko 🙂

  1. Aš žiūrėjau gal iki 4 sezono. paskui irgi “užmečiau”. vėliau buvo ir geresnių serialų, tai vis negįžtų prie šito 🙂

 4. Kažkada labai užsikabliavau už “Kyle XY”, tik 3 sezone jau šiek tiek nusigrybavo. paskui žiūrėjau “how I met your mother”, “Tyloz zona” pagal Kingo romaną pastatytas serialas.

 5. Na ka, dar viena knyga susijusi su religija 🙂 Gal jau uzteks???
  Is tikruju, labai labai paaugliska knygele. Labai idomu, kodel sugalvojai ja paskaityti in the first place?
  Vienu momentu beskaitydama sugalvojau, kad reikia paziuret visgi kelintais metais ji parasyta..ogi 1970! ale problemos matyt visais laikais vienodos- kazkam auga per greit, kazkam per letai 😀
  Labai smagi, lengvai susiskaiciusi paaugliska knygute 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s