Spalio savaitė=N+FKM+DK

Gunter Grass

CRAZY savaitė, sakyčiau. Knygų žiurkėms turėtų būti išeiginės, kad viską spėtų su visu pasauliu nuveikti 🙂 Taigi, tuoj žinosim Nobelio literatūros premijos laureatą, Frankfurte vyksta knygų mugė, kurioje buvo pristatyta didžiausia pasaulio knyga – 2mx3m! Turėtum tokiai vietos namie? Gal vietoj lovos? Apsikabintum ir miegotum 🙂 Visada su knyga.

Frankruto knygų mugėj, į kurią mes su KŽG vieną dieną būtinai nuvažiuosim, dalyvaus Nobelio premijos laureatas Gunter Grass, nuo mūsų apkalbų raudonom ausim sėdintis J.Franzen, K.Follett (kurio aš visai nepažįstu, bet žadu pažindintis). Dainininkas David Bowie pristatys savo knygą Object.

David Bowie

Mugėje visi daug kalba apie knygos ateitį, apie knygą skaitmeniniame pasaulyje. Kol kas Vokietijoje skaitmeninės knygos sudaro apie 1% knygų rinkos, kurios apyvarta, pavarvinkim seilę seilę, siekia beveik 7 milijardus eurų. Visas straipsnis čia.

|KŽ Frankfurte|

12 thoughts on “Spalio savaitė=N+FKM+DK

  1. O as esu G.Grass maciusi gyva. Apskritai tai galu pasigirti, jog esu buvusi Nobelio premiju iteikimo ceremonijoje 1999aisias metais.

  2. K.Follett lietuviškai yra knyga “Baltoji baimė”. Aš turiu namie, bet neskaitysiu, nes vien prasti atsiliepimai, kaip silpnoka knyga 🙂

  3. ohm. o aš visada galvojau, kad Ken Follet yra maždaug Sandros Brown lygio. Esu skaičius jo “The Third Twin”, tai gal kiek giliau už Sandrą, bet vis tiek trileriukas su pamąstymais apie tai, kas lemia žmogaus charakterį – genai ar auklėjimas %)

  4. Na “Pillars of the Earth” viena perkamiausiu, idomu, ar skaitomiausiu:), knygu Ispanijoje praejusiais metais. Dabar daugelis neatitraukia akiu nuo mini-serijalo (berods 8 serijos) tuo paciu pavadinimu. pirmoji serija sumuse visus siu metu televizijos rekordus, apie 30% share’o.

    O siuo metu visur mirga naujosios jo knygos – “Fall of giants” (“La caída de los gigentes”) reklama (tiek normaliuoju, tiek elektroniniu formatu). Jauciu bus viena dazniausiu Triju Karaliu nesamu dovanu siais metais:):)

  5. Mugės leidiniai (vokiškieji) prognozuoja, kad artimiausiu metu elektroninės knygos sudarys 10-25 proc. rinkos. Folletas visur, kur spjausi – nors manęs jis visai neįtikina.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s