Mano knygų šimtas (34): grįžtantys su vilkų šviesa

Atsimenu, kad knyga labai labai patiko, bet visiškai nebeatsimenu, apie ką ji. Gaila. Gaila, kad nebuvo knygų žiurkių, tada būčiau aprašius savo įspūdžius ir tereikėtų tik paskaityti ir prisiminti. O dabar? Antrą kartą gi neskaitysiu.

5 thoughts on “Mano knygų šimtas (34): grįžtantys su vilkų šviesa

  1. apie vieną graikų giminę, didelę ir plačią… veikėjų daugybė, visi veda po 19 kartų, teisėti, pavainikiai ir visai svetimi vaikai auga kartu, viena mergina raudonais plaukais, Julija vardu, išėjo gyvent pas vilkus.
    Tiek teatsimenu, bet žinau, kad labai gera knyga.

  2. Man labiausiai isimine skyrius, kai visa gimine vaziavo ziureti sokanciu zuikiu menesienoje. Kaip tik skaiciau ta knyga, sutikau savo gyvenimo meile ir taip bijojau, jog del biurokratiniu kliuciu nebusim kartu. Vaikstau vakare po miesto parka, zliumbiu. Na jausmas toks tikrai baisus buvo.
    Paziuriu- zuikiai menesienoje ant pieveles sokineja. Isivaizduojat? Lygiai taip kaip knygoje. Nuo to laiko tie sokinejantys zuikiai man tapo “zenklu”, kuris visada sako, jog viskas bus gerai, viskas bus nuostabu. Po sitos knygos skaitymo esu tu sokinejanciu zuikiu ne karta maciusi 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s