Iš kur atsiranda vaikai?

Knygutę “Kurmis ir mamytė” nupirkau vaikams užėjus į knygyną Rotušės aikštėj, ten kur miela pardavėja Ramunė mus jau pažįsta. “Eik,” -sakau savo dukrelei,- “išsirink, kokią nori”. Išsirinko. Iš pradžių galvojau, kad man pasivaideno, bet pasirodo – ne, knygoje iš tikro parodo, iš kur atsiranda vaikai. Na gerai, šį kartą kiškio vaikai. Jei jums vis dar neaišku, iš kur jie atsiranda, tai pasakysiu – iš pilvelio. O kaip išlenda? Pro skylutę. Jei vis dar neaišku, visada galima pasižiūrėti paveikslėliuose. Prisipažinsiu, iš pradžių net nežinojau, kaip reaguoti. Bet paskui pagalvojau, gi viskas parodyta teisingai – jokios apgaulės, tai ko čia šokiruotis?

This slideshow requires JavaScript.

 

3 thoughts on “Iš kur atsiranda vaikai?

  1. Man atrodo, tokios knygos labiau šokiruoja tėvus nei vaikus 🙂 Nes užklumpa mus netikėčiausiu momentu. Bet ir teisingai, nes vaiko klausimas irgi užklups ne tada, kai to lauksim, o atsakymą turim žinoti. Bet ar pirkčiau tokią knygelę? Ajai… Keturmečiui dar tikrai ne.

  2. Ieva, maniskiai 4 ir 2. Puikiausiai sueina ta knyga. As neakcentuoju to gimdymo gi ir nebaksnoju pirstu. Jiems idomiausia dabar, kad gimsta 3 kiskiukai is karto ir teveliams reikia visko po 3 daiktus 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s