Knygų mugė 2012

Rytoj į knygų mugę jau nebenoriu. Užteks. Dvi dienos šurmulio į valias. Aprašinėti, kur buvau, ką mačiau, girdėjau ir regėjau, vajei, tikrai neturėsiu laiko. Šiais metais tikriausiai teks pasitenkinti nuotraukom, na, gal paskui ateis noras kažkokius gabaliukus papasakoti, tada jau taip, bet ne šiandien. Šiandien labiausiai norėtųsi imti vieną iš naujų knygų (o dieve, kurią???) ir visą naktį skaityti. Ir paskui visas naktis iš eilės, kad neliktų nė vienos neperskaitytos iki kitos mugės. Ir dar – pažadu bent mėnesį nepirkti nė vienos knygos. Neatsimenu, ar pernai man pavyko laikytis panašaus pažado? Jei pažadas buvo – nepirkti metus, tai garantuotai sugriešijau.

Pirmai daliai – ką parsitempiau per dvi dienas. Kai kurių partempiau ne po vieną…

2012 m. viltis (kad perskaitysiu). Lažinamės?

17 thoughts on “Knygų mugė 2012

 1. Kaip galėjau pražioplinti nusipirkt Stalino karves. Taip dairiausi, taip dairiausi ir nepamačiau. Vai vai kokia baisi netektis ;///

  1. Ruth, zinai, as irgi dairiausi dairiausi, kol pamaciau ir paburbejau moteriskems pries stendo, kad paslepusios knyga laiko – tikrai nesistenge isstatyti publikai – baisi klaida. O jos nustebo dar, kai pasakiau!

 2. puikias knygas atsinesete, mane ypac sudomino “Mirtininkes dienorastis” kuria siandien pat pradejau skaityti 🙂

  1. wysnine, klausykit, o susitikime buvot? Kaip jums autore. As kazkaip nelabai supratau nei jos poziurio, nei pozicijos, tokia gerokai crazy. Galvoju, gal nepritariau pozicijai, gal pritariau. Idomu bus paskaityti. Lauksiu nuomones, kai perskaitysit, parasykit butinai

 3. Anafora, as susidariau knygu muges “plana”. Penktadieni is pat ryto, kol dar nereikejo stumdytis nusipirkau visas planuotas knygas. Na, ir neplanuotu buvo, pavyzdziui Cukruota zuvis – nes autore stende stovejo ir knyga mane sudomino – labai idomiai tekstas isdestytas knygoj, tiresiogine kalba su kabutem, zodziu, nutariau pabandyti, ziuresim. O tada jau vaiksciojau i pasirinktus renginius. viena paskui kita. Nepasakyciau, kad prasibrauti lengava budavo, kai reikedavo. del to stengiausi dienomis vengti grustalynes, kurios nelabai isvengsi, kai po renginio autorius pasirasineja stende.
  Mano vardas – Maryte – neplanuota. Kai skaiciau programa, tai pasijuokiau dar – kas cia per pavadinimas, bet paskaicius nat nugareles – kad apie Vilko vaikus, nusipirkau knyga, nes seniai jau galvojau, akd butu idomu sita tema paskaityti. Gaila, kad pristatymas dubliavosi su kitu renginiu ir nenuejau.

 4. nerealiai pavydžių jums knygų mugės. ir tų knygų ryšuliukų 🙂 mūsų “kaime”, klaipėdoj, nerengia niekas knygų mugių…

  1. Myra, gi Klaipėda ne taip toli! Visada galima ryte atvaziuoti, vakare išvažiuoti, arba prie ko nors prisiblatinti, kas atvežtų:)

 5. Rimtai? Kodel? as visiskai neplanuotai nusipirkau, nei zinodama, nai ka. bet atsiverciau – idomiai sumontuotas tekstas grafine prasme, ziuresim

  1. nes autore rašo labai lietuviams nebūdinga ir nemalonia tema…nes ji pati labai kontraversiška asmenybe, kuri šiaip moka valdyti plunksną, tad pamaniau, ech, reik pasiskaityt.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s