Troliko biblioteka

Kai atvažiavau į Vilnių, trulikas buvo vienas iš egzotiškiausių dalykų – na, labai ilgai negalėdavau priprasti, kad jis “išsijungia”, kai sustoja prie šviesoforo ir dar tas pradėjimo važiuoti garsas mmMMMMMMMmmm – nerealiai juokingas iki šiol. Taip prisiminiau trulikus, kai knygų žiurkės į savo meilą gavo Vagos pranešimą apie tai, kad Vilniaus trulikuose galima paskaityti knygą “Piligrimai”:

Keliaujantiems Vilniaus troleibusais kompaniją palaiko knyga „Piligrimai“

Paskutinį vasaros mėnesį Vilniaus visuomeninio transporto keleiviams nebetenka nuobodžiauti – nuo rugpjūčio 8 d. visą mėnesį 2 ir 16 troleibusų maršrutų keleiviai į kasdienes savo keliones leidžiasi su nauja bestselerių autorės Elizabeth Gilbert knyga „Piligrimai“ ir jos personažais: rančų darbininkais, turgaus prekeiviais, striptizo šokėjomis, ligonių slaugais ir rodeo dalyviais, keliaujančiais kažkur ir pas kažką, turinčiais storą odą arba paskendusiais iliuzijose, bet žūtbūt ieškančiais ryšio su kitais žmonėmis ir dvasinio artumo.

O pačiai/pačiam ar neteko taip susidurti su knyga trulike? Įdomu, kaip nugyveno savo gyvenimą ta knyga? Buvo pavogta, suplėšyta ar mielai skaitoma ir dabar dar kabo? Kaip tau atrodo?

 

4 thoughts on “Troliko biblioteka

  1. Man atrodo, kad tai puiki akcija. Jei ne tiek patys zmones ta knyga laike, kiek visi ziniu portalai apie tai parase – puikus PRas:)

  2. Maciau! Ilipus i trulika netycia atsisedau prie jos ir labai nustebau – pagalvojau, gal koks reklaminis leidinys, ar kas… Bet ne – knyga!! Kadangi kelias buvo netrumpas, tai viena apsakyma ir spejau perskaityt. Labai pasidziaugiau tokia grazia ideja. Beje, knyga buvo puikiai “issilaikius” (maciau praeita savaitgali) – tai tikiuosi, kad ir kitiems ja radusiems si ideja patiko 🙂

  3. Nuostabu! Zinoma, as siek tiek skeptiska ir iskart pagalvojau, kad ta knyga jau seniai pas kazka namie guli, bet tada perskaiciau Vaidos komentara. Kaip zavu, kad lietuviai surado savyje pagaliau pagarbos ir paliko knyga ramybeje. Ideja nuostabi, cia pas mus kazkas panasaus buvo sugalvota. Kaip slaptas knygu klubas. Visokiose vietose buvo palikinejamos knygos. Perskaitei, palik kokioj idomioj vietoj. Super.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s