55 valandos su Lisbeth Salander

mergina waspPagaliau galiu atsisveikinti su žaviąja Lisbeth, nors gal ne visai, nes dar esu nusiteikusi pažiūrėti švediškus filmus. Kaip jau minėjau trečiosios Millenium dalies pradžia man buvo kiek nuobodoka, bet paskui veiksmas vėl gerai įsivažiavo ir būdavo sunku atsitraukti. Kadangi daug klausiau prieš miegą, tai visi tie veikėjai ir vardai man gražiai atsispindėdavo mieguose ir pabudus naktį patys pirmiausi iš sapnų atklydę žodžiai būdavo – Salander, Blomkvist ir Berga. Aleliuja, tikrai jau užteks. Tikrai tikrai nenoriu daugiau prasidėti su serialais. Visiems kitiems – sėkmės skaitant. Jei smalsumas nepalauš, tai bent jau pirmą dalį tikrai verta paskaityti.

6 thoughts on “55 valandos su Lisbeth Salander

 1. Vonioje, man truputi pertraukos nuo draugu norisi 🙂 Bet greit susitiksiu – filmuose. Tiesa, kai ziuriu nuotraukas, tai as Lisbeth kazkaip svelniau isivaizdavau, atrodo, kad filme pariebinta gerai Salander, arba mano per svelni vaizduote. Siaip tai labai patiko man sis personazas.

 2. Man švediška Lisbeth labai patiko, aktorė įstrigo, ir Šerloką spec. dėl jos žiūrėjau. Aš irgi pasiilgstu jų nuotykių. Kažkur užkliuvo komentaras, kad knyga Gelbėtojas šiek tiek panašus intensyvumu ir pasakojimu į Mileniumą, susidomėjau paskaityti. O kaip dėl pletkų, kad ketvirta dalis pas autoriaus gyvenimo draugę likusi, ar tai pradėta ar panašiai; ar čia visiški pletkai ar dar yra vilties sulaukti daugiau nuotykių?

 3. Anafora, cia Giedre galetu geriau pakomentuoti. Pasak drauges knygas jie kartu kure, ir yra kazkas panasaus i ketvirta, bet tikriausiai del teisiniu reikalu (ji nepaveldejo Larsson turto, viskas atiteko broliui ir tevui) ji nenori nieko publikuoti dabar. Giedre?

  1. yRA MAŽDAUG 200 puslapių parašyta, bet tos scenos nėra visuma, nėra ištisas pasakojimas.
   Su Eva Gabrielsson jis isgyveno kartu 32 metus, bet jie nebuvo pasirašę sugyventinių kontrakto, tai pagal įstatymą jo palikimas atiteko broliui.
   Brolis buvo pasiūlės nupirkti neparašytos knygos dalį ir pasiūlė Evai gerą sumą, bet ji atsisakė.
   Reikalas baigėsi tuo, kad abi pusės 2008 susitarė, kad knyga nebus išleista, nes tai, kas yra parašyta yra per daug “palaida” ir neužbaigtą, o leisti kam nors kitam užbaigti būtų neteisinga prieš patį S.Larsson, todėl ketvirtos knygos nebus.

 4. Na, kiek teko skaityti man, nebent kažkokių naujų žinių yra, tos nepublikuotos knygos yra parašyta apie du trečdaliai, ir turėjo ji serijoje būti ne ketvirta, o penkta. Giminės pareiškė pretenzijas į šį turinį, tačiau Larssono draugė atsisako atskleisti bet kokias turinio detales, kol visas copyrightas nepriklausys jai, tuomet ji pasiryžusi pabaigti knygą. Kita vertus, kažkur skaičiau, kad tai, kas palikta, tokie gruboki apmatai, ir knyga turėtų būti realiai smarkiai kuriama iš naujo. Bet šiaip ar taip, visa tai tėra tik gandų/svarstymų lygyje, matyt

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s