Kolekcija

Kartais man užeina noras ką nors kolekcionuoti, ypač jei perskaitau apie kokią nors fainą kolekciją. Šį kartą 2012 sausio 19 d. Laisvalaikio žurnale užtikau A. de Saint-Exupery knygos “Mažasis princas” kolekciją. Nu, aišku baltai užpavydėjau ir užsinorėjau ką nors kolekcionuoti, na, kad ir pavyzdžiui, knyginius atvirukus. Pradžia kaip yra, pradedu šiandien (skamba kaip pasiryžimas dietai, tik kad pradedu šiandien, o ne rytoj)!

O.Rimkevičiūtės kolekcija ypatinga – knygas kolekcijai ji renka iš aplankytų šalių, ir nevežkite geriau lauktuvių, nes tokios knygos neatitinka kolekcijos pagrindinio kriterijaus. Atvažiavusi į naują šalį Odeta pirmiausia keliauja į knygyną ieškoti Princo. Įsivaizduoji, kiek nuotykių galima patirti jo ieškant? Vienas netikras princas net nukniaukė tikrąjį iš bibliotekos, kad tik įsiteiktų kolekcionierei.

Kolekcijoje jau 44 knygos. O Princas išleistas 250 kalbomis – kelionių visam gyvenimui!

Net balta akyse kaip pavydu… Einu rūšiuoti savo trijų atvirukų 🙂

9 thoughts on “Kolekcija

  1. Taigi. 🙂 Aš taipogi kolekcionuoju “Mažojo princo” knygas ir visa, kas su juo susiję. 🙂 Deja, kol kas galiu pasigirti tik 13 knygų kolekcija. 🙂 bet turiu daugybę mielų smulkmenėlių, pvz., pieštukinę, trintuką, drožtuką, užrašų knygutes, vokus, atvirukus ir t..t…, ir t..t… 🙂

  2. Arune, tai ri tau baltai pavydziu ir einu skaiciuoti atviruciu. Turesiu omeny, akd Princa reikia griebt ir vezt Arunei 🙂

  3. Arune, tik ispeju, kad reikes pakenteti, kol knyga suorganizuosim. Tuo tarpu i musu maila parasyk, kokiu adresu reikes siusti, kai jau bus suorganizuota.

  4. Labai netiketas ir malonus irasas. Aciu. As kiekviena karta pasidziaugiu, kai atsiranda dar vienas naujas Mazasis princas mano lentynoje. Man tai reiskia, kad ne tik pasipildo kolekcija, bet ir aplankyta dar viena nauja salis :). Linkejimai.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s