Visas straipsnis 15min.lt
Iš šito sąrašo skaičiau penkias, o Pirmąją savižudybę kaip tik parsinešiau iš bibliotekos.
Iš šio sąrašo skaičiau 3, knyga apie Jeanette Winterson laimę jau laukia lentynoj (bandysiu dar kartą po nelabai sėmingų Apelsinų).
Labai įdomus sąrašas. Iš jo skaičiau keturias knygas, bet iš tų keturių dvi sakyčiau nelabai patiko. O dar Vilko dvaras nelemtasis, kurio mano kantrybė neišlaikė…
Kaip tau šios rekomendacijos?
O kurios iš Laimanto rekomenduotų nepatiko? Šiaip Mariaus dešimtukas tikrai vertas dėmesio. O Pašėlę detektyvai turbūt išvis kelių metų geriausia knyga, net nepamenu, kada padarė dar kita tokį įspūdį. Ir taip, Vilko dvaras Lietuvoje kažkaip praėjo labai labai nepastebėtas, gal iš dalies dėl labai keistos kainodaros.
Audriau, man Tetule Chulija visai nepadare ispudzio. Ir Maiklo K gyvenimas – nesugebejau as isijausti i tai, kas vyko, man kazkaip visai filmas nesivyniojo pagal ta knyga – niekaip ji nesimaterializavo.
Darkart suprantu, kad kiekvienam savaip. Nes bent man ši Coetzee knyga labai stipri.O Llosa, sutinku, gali pasirodyti tokia gana netgi paprasto siužeto, tačiau man labai patiko, nors už ją tikrai Nobelio neskirčiau.
Audriau, o gal pasidalintum, kas padare toki stipru ispudi is Maiklo K? Nes man paslaptis liko, kaip sakau 🙂
O Maiklas K nobelį gavęs? Ar čia tik išsireiškimas? Neatsimenu aš Maiklo pasakojimo – tik tvorą 🙂 galvos nededu, bet berods, kažkas dar to autoriaus lyg mintyse šmėžuoju, neatsimenu dabar.
Na, patinka man tas Coetzee pasakojimo stilius, toks rūstus, ir sugeba rašyti lyg ir pakankamai lengvai, bet kai įsiskaitai, matai, kaip viskas taupiai, išieškotai surašyta. Na, sugeba jis užduoti esminius klausimus taip skaudžiai. Šiaip ir vertimas šios knygos labai geras. Yra lietuviškai dar dvi jo knygos, rugsėjį Baltos lankos išleis dar vieną. Na, o Coetzee gavęs Nobelį yra, turbūt ne konkrečiai už šią knygą.