Mergina su drakono tatuiruote

the girlŠtai kodėl neverta prasidėti su serialais. Ir knyginiais, ir neknyginiais. Jei yra dar viena ir dar viena serija, tai dzin  nemiegotos naktys ir sunkūs rytai. Taip ir aš preitą savaitę baigusi klausyti Drakono tatuiruotę, šiandien jau esu persiritusi į trečią antrosios knygos trečdalį, o vakar, kadangi gavau $10 dovaną iš Audible, nusipirkau ir paskutinę – koks skirtumas viena diena ankščiau, ar vėliau tai padarysiu. Tik žinau, kad dabar su kokiais vampyrais ar 50 (įtariu, tiek knygų reikia laukti) Grey pop pornų (beveik popkornų) tikrai neturiu jokio noro prasidėti.

Iš tiesų man net sunku apie tokias triletrines knygas rašyti, nes man atrodo, trileriai būna arba geri arba jų iš viso nebūna, kaip norit, taip supraskit. Na, tiesiog manau, kad jei tileris migdo ir leidžia kažkur nusvajoti, tai jis apskritai ne trileris. Nes trilerio gyvenimo tikslas yra suvalgyti visą tavo laiką ir dėmes,į ir dar kokią nemažą paranoją sukelti, pavyzdžiui, man dabar pastoviai vaidenasi, kad kažkas hackina mano kompą.

Mergina su drakono tatuiruote yra puikus trileris. Ir man dar labai patinka, kad jis yra europietiškas trileris, mane tiesiog veža keistoji Salander, ponas žurnalistas Mikael Blomkvist ir Berger, kuri turi crazy vyrą, toleruojantį jos meilužį. Esu visa tokia įsijautusi, kad klausinėju Giedrės, ar Švedijoj tikrai buvo koks nors panašus didelės kompanijos skandalas (gal dar bus su kokia Ikea 🙂 ). Žodiu, knyga trilerių mėgėjams, o aš jau galiu sau leisti pažiūrėti pirmąją dalį ekranizacijos. Iš tikro, tai ir noriu ir bijau.

9 thoughts on “Mergina su drakono tatuiruote

  1. Nu kaip apie trilerį teisingai pasakyta! Šakės! 🙂 Taip! Ir mano giliu įsitikinimu trileris TIK toks ir turi būti! Knygą ir aš greit suvalgiau. 🙂 Nemiegojau naktim, gamtoj gamtos grožiu nesidžiaugiau, draugų pokalbiuose praktiškai nedalyvavau… 😛 Draugai supratingi – atleido. 😀 Man vat Larseno ir amerikiečio Briano Freemano trileriai yra tokie kabinantys.Daugiau tokių autorių dar nesutikau.

  2. Na, iš tokių intelektualesnių trilerių man patiko Jo Nesbo ir Simon Beckett. O Larssono pirma knyga buvo viena iš tų, kur net radęs kokias tris minutes vis mėgini nors kažkiek paskaityt. Užtat kažkaip antra buvo kiek prastesnė, o trečia gal net nuvylė…

  3. Aha, apie Jo Nesbo jau sukinejuos, reikes is Becket pabandyti kada, bet artimiausiu laiku Hilary Mantel laukia, tai trileriams teks paluketi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s