Mums reikia pasikalbėti apie Keviną

Fimo, pastatyto pagal L.Shriver knygą “We Need to Talk About Kevin” (2005aisiais apdovanota Orange Prize) anonsas.

Kaip tik dabar skaitau knygą, bet nežinau ar sugebėsiu ją visą perskaityti. Nežinau, ar užteks drąsos.

K.Ž.G

 

23 thoughts on “Mums reikia pasikalbėti apie Keviną

 1. Vonioje, KŽL
  girdėjot apie tą fenomena, kai pavyzdžiui, šeimoje ar tar draugių sinchronizauojasi menstruacijos?
  Matyt tie, kurie dažnai užeina čia pradeda skaityti tą patį tuo pačiu metu. 😉

 2. laukianti, jo, Tilda moka kraupiai suvaidinti, man vien baisu prisiminus The Beach…
  Siaip tai ji man atrodo nereali motera – tokio isskirtinio gorzio – kaip ne sios zemes gyventoja.

 3. knygos neskaičiau, bet kadangi esu filmų fanatė, tai greit užkibau ant jūsų mesto kabliuko 🙂 tad šiek tiek apie filmą. Nežinau kiek perteikia knygą, bet filmas nerealiai itemptas, gal kiek erzinančiai lėta pradžia (apie 10 min), bet tada prasideda. Įtampa auginama labai nuosekliai, charakteriai labai stiprūs, vien ką reiškia Tilda…Milojonai minčių per filmą ir po jo: kas įtakoja tokį vaiko elgesį (mažai mamos dėmesio? Na, niekur nemačiau kad būtų maitinamas krūtimi, nors laikau pirmu kūdikio raminimo metodu, bet bent jau buvo parodyta, kad ir imamas ant rankų, ir žaidžiama, ir myluojama – tad vargu ar demesio trūkumas, liga kaip ir nedaignozuota, tada kas??), kaip gyventi su tokiu vaiku, kaip gyventi apskritai tokiom sąlygom, kokia turi būti stiprybė gyventi po visko ir vis dar mylėti tą vaiką……brrr Nerealiai patiko filmas, o Tilda nuostabi. Beje, berniuką vaidinęs Ezra Miller (http://www.imdb.com/name/nm3009232/) nuostabiai atliko savo rolę. Toks nekaltas monstro veidelis.
  Paskutinis filmo epizodas nuostabus. Rekomenduoju pažiūrėt. Aišku, skaičiusioms knygą tikrai įtampos gali būti mažiau, o aš sąmoningai neskaičiau jokių recenzijų, scenarijaus aprašymo, ką paprastai visada darau, tad man jos buvo su kaupu.

  1. Knygoje Kevinas nuo pirmos akimirkos atsisako buti mamos maitinamas, Ji ten visaip vargo, bet gydytojai jai rekomenduoja skatinti pieną, nes “aversija” pienui , anot gydytojos, gali būti laikina , tai mama turi jį nusitraukti ir išpilti. Ir taip kol ji įsitaiso abipusį mastitą ir paguldoma kelioms dienoms į ligoninę…

   1. Na, man tada atrodo, kad cia mistika visiška ir realiai tik liga gali issaukti toki vaiko elgesi, na bet knygos (filmai) juk nebutinai tri atspindeti tikrove 🙂

 4. Perskaičiau. Apsiverkiau
  Filmo nežiūrėsiu net jei man kas norėtų už tai sumokėti, nes po šitos istorijos skaitymo net negaliu pagalvoti, kad ja reiketu dar ir žiureti
  Perskaičiau ir numečiau knygą. Tiesiog švystelėjau, nes nenoriu jos laikyti rankose. Nes toks juodas jausmas, kai ją skaitai. kai laikai ją rankose.

   1. Būtinai skaityti. Viena stipriausių mano skaitytų knygų.
    Jėtus kaip L.Shriver moka rašyti. Kaip švedai sako “palenda po oda”, taip detaliai, taip juodai.

 5. Draugė atidavė “Numylėtieji kaulai” perskaičiau lygiai viena psl. išmečiau, nes irgi toks pat jausmas – nenoriu net namuos laikyti.

  1. Tu ir as esam tokios silpnanerves…bet bet.Sita rekomenduoju.

   Aprasysiu bloge, bet ne siandien. noriu, kad susiguletu. be to, siandien einu i knygu ispardavima mieste, tai ner kada rasyt.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s