Julian Barnes – Booker 2011

Štai naujoji Booker Žvaigždė! Pasakysiu taip – labai labai džiaugiuosi, nes kaip tik dabar klausau šitos knygos! Ir  nors perklausiau dar nelabai daug – šita knyga mane iš tikro kabina. Nesakysiu op op, kol neperšokau, bet smagu vien dėl to, kad iki Julian Barnes pergalės Baltos lankos su juo supažindino Lietuvos skaitytojus, ir, aišku, dėl to, kad šis vardas man jau kažką reiškia, yra pažįstamas. Manau, kad šių metų Booker’is tikrai vykęs jau vien dėl to, kad įmanomas skaityti (nors čia aišku, ne kriterijus). Vienu žodžiu – Valio!

 Dame Stella Rimmington, who chaired the jury, said the book has “the markings of a classic of English Literature. It is exquisitely written, subtly plotted and reveals new depths with each readings”.

Daugiau čia.

2 thoughts on “Julian Barnes – Booker 2011

  1. Na šiaip ne tik Baltos lankos pažindino su šiuo rašytojų, pirmoji tą padarė Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla 2006 metai išleidusi jo “10 1/2 pasaulio istorijos”. Beja, šių metų Booker laimėtoją buvo lengva nuspėti, nes Julian Barnes kūryba jau ne pirmą kartą atrenkama į trumpąjį sąrašą. Taigi, tai lyg duoklė už visas pastangas.

    1. Aha, siandien suzinojau apie kita lietuviskai isleista knyga 🙂 Stebinuosi, kad nuolatos @skaitydama@ knygynuose vis tiek sugebu kazzko neperksiatyti. Beje, nesutinku visai, kad uz visas pastangas ir taip toliau. Manau, knyga tikrai nusipelne. Nes dabar tik ir galvoju kaip cia ja nusigriebus ir greiciau baigus skaityti. Ir ne todel, kad Booker laimejo

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s