Rafis, baltasis erelis

rafis-baltasis-erelis-

Labai graži ir ypatinga knyga. Ne tik dėl kompakto, kurio kaip tik dabar klausausi. Knyga ypatinga, nes sukurta daugelio autorių – tų, kurie minimi ant viršelio ir tų, kurie viduje, pvz., Lina Eitmantytė-Valužienė yra šių gražių iliustracijų autorė, na, o Saulius Petreikis su komanda – knygos, kaip čia pasakius, įgarsintojas. Lina su Claudia ir Riccardo susipažino Bolonijos vaikų knygų mugėjė. Buvo paprašyta iliustruoti Rafį, o vėliau pasikvietė Saulių sukurti muziką.

“Rafis, baltasis erelis” knyga vaikams, bet iš tų, kur pilna minčių suaugusiems. Ši knyga – apie buvimą kitokiu, apie gerumą ir drąsą, apie viską gelbstinčią draugystę, apie gerą širdį ir apie vidinę stiprybę. Kaip tik griebiančiai už širdies tinkanti Kalėdoms. O muzika tokia “ereliška”, na, turiu omeny, kad klausant kaip tik ir įsivaizduoji virš žemės sklendžiantį erelį, kalnus, prerijas, didžiulius plotus ir erdves. Labai tinkanti klausyti žiūrit iliustracijas arba šiaip relaksuoti, o tai tikriausiai geriausias įrodymas, kad knyga yra puikiai įgarsinta.

O viskas prasideda nuo kiaušinio lizde aukštai klanuose. Žiūrėkit, tuoj išsiris!

5 thoughts on “Rafis, baltasis erelis

  1. Labai noriu!!! Pastaruoju metu skaitau beveik vien vaikiškas knygas ir vis iškeliu sau klausimą, ar apskritai verta grožinę skirstyti į suaugusiųjų ir vaikų. Viskas, kas parašyta vaikams, puikiai subalansuota ir suaugusiems (atvirkščiai sudėtingiau būtų). Taigi – labai noriu, šios dar nečiupinėjsu ir, aišku, neskaičius. O skaitome visa šeima, viena knyga būtų mažiausiai penkiems, o kur dar draugai ir artimieji, su kuriais mielu noru dalijamės 🙂

    1. Lilita, čia Kalėdiniai burtai- jums knyga be konkurencijos atitenka!!! Parašykite mums fb arba emailu, susitarsim, kaip pasiimsit knygutę. Gražių švenčių!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s