Half Price Books

knygu rojus

Žinote, atrasti tokią parduotuvę, kai tuoj tuoj turi išvažiuoti ir kai tavo lagaminas jau ir taip yra per sunkus ir rytoj laukia totalus ir nevaldomas drebėjimas prie oro uosto svarstyklių – kur visą savo gėrį reikės padėti, jei jis bus pateks į viršsvorio kategoriją (vieną kartą turėjau iš lagamino išimti vieną batą, kurio tik pusė tilpo į mano kuprinę, taip ir keliavau su kyšančiu batu)!!!

Parduotuvėje buvo įvairiausių knygų ir kitų gėrybių – ir naujų, ir nenaujų (who cares), Clearance skyrelyje knygos kainavo po $2 ir tarp jų buvo tokių, kurias aš tikrai norėjau turėti. Teko save stabdyti. Labai. Išsirinkau pačias ploniausias iš tų, kurias norėjau turėti. Štai tokias. A Personal Matter yra padėvėta, bet taip fainai, nes kažkas labai rimtai ją skaitė ir paliko pilna pribraukymų ir komentarų – bus įdomu skaityt. Beje, japonų autorių knygas susipirkau pagal sąrašiuką, kurį man kaip rekomendaciją surašė Kosta Rikoje gyvenantis olandas knygų mylėtojas. Knygų mylėtojas bet kur pasaulyje yra knygų mylėtojas.

P1190839
Keturios plonos knygelės

2 thoughts on “Half Price Books

  1. Oij, kaip pazistamai, oij, kaip pazistama…bet nuo siol, kuomet kur nors keliauju, ar i Lietuva, visuomet pasiimu papildoma lagaminuka, nes zinau, kad nesusituresiu 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s