Kada miestui gresia likti nepamatytam?

…tada, kai knygų žiurkė pirmiausia užsuka į miesto knygyną ir (visiškai nejuokaujant) jame pasiklysta. Tada jau visai sąžinė negraužia, kad miestas liks neapžiūrėtas. Prisipažinsiu, vien dėl to knygyno verta gyventi Boulder – universitetiniame Kolorado valstijos mieste – nuostabi atmosfera, įdomūs žmonės, nerealus knygynas. Atsiprašau už rankų drebesį nuotraukose – nerealiai jaudinausi.

Vos iš proto neišsikrausčiau, kai pamačiau, kad Emmos Donoghue knyga su autografu – autorė knygyne lankėsi vos prieš kelias dienas. Kaip nepirkt tokios knygos, nors Kindle jau laukia elektroninė kopija? Neįsivazduoju, kaip susiturėjau nenusipirkus… Jau dabar gailiuosi, garbės žodis.

Kaip ir oro uoste, čia populiarios knygyno darbuotojų rekomendacijos. Net radau Linos rekomendaciją! Negi čia dirba kokia nuors lietuvaitė? O be to, knygynas pardavinėja second hand knygas už kokį pusę kainos. O visiškam “Sale” knygos kainuoja po kelis dolerius. Žodžiu, nors verk atsisėdus prie savo pilnutėlio čimodano…

This slideshow requires JavaScript.

2 thoughts on “Kada miestui gresia likti nepamatytam?

  1. Apie knygyno pardavėjų rekomendacijas… Melburne jas taip malonu pastebėti, net jeigu neskaitau! O apie lietuvių knygynų darbuotojus nesusidarė nuomonė, kad tai labai knygas skaitantys žmonės (moterys, hm). Maloniausią įspūdį paliko Rotušės aikštėje esantis “Vagos” knygynas.

    Beje, šiandien sužinosiu, ar nereikės permokėti už savo lagamino svorį. Vakar irgi norėjos verkti 🙂

  2. Sandra, sekmes,
    sutinku, kad lietuvoj gali parekomenduoti, ka skaityti. gali tik parodyti, kur rasti, duok dieve, nors tai zino. manes pacios viena karta prase rekomedaciju duoti apie knygas, kai rinkau dovanu. sako; zmones kalusia, ka parekomenduotumet, o mes nezinom, ka rekomenduot 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s